Новини

Онлайн-семінар "Аналітика для початківців: методи дослідження"

Чули щось про "вибірки", "репрезентативності","кореляції" та "конотації", але не почуваєтесь впевнено на цьому ґрунті? Ми допоможемо. Прийшов час глибше розібратися, що ж таке методи дослідження.

Міжнародний фонд "Відродження" продовжує серію онлайн-семінарів для тих, хто цікавиться аналітикою. Семінар "Аналітика для початківців: методи дослідження" пройде 1 червня, з 14:00 до 17:00. Участь – безкоштовна.

Аналітична записка

Лист та Аналітична записка Міністерства освіти і науки України про уникнення проблем і помилок у практиках забезпечення академічної доброчесності

Конкурс наукових і науково-технічних проєктів "Наука для безпеки людини та суспільства"

Оголошено перший конкурс нещодавно створеного Національного фонду досліджень України

Анонімне опитування

Опитування на тему "Особливості прояву особистісного потенціалу студентів в умовах пристосування до дистанційної форми навчання".

Нова серія вебінарів з Web of Science

Запрошуємо на чергову, безкоштовну, оновлену серію вебінарів, про Web of Science, реєстрацію відкрито. Цього разу проходитиме у форматі відповідей на часті запитання користувачів з «живою» демонстрацією.

Інформація про функціонування ДНУ протягом карантину

На виконання рішення Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. щодо введення обмежувальних заходів для запобігання розповсюдження захворювання на коронавірус COVID-19 у Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара запроваджується карантин з 12 березня по 22 червня 2020 року.

Опитування щодо обізнаності про Open Science в Україні

Cвоїм листом від 07.04.2020 № 1/9-196 Міністерство освіти і науки України просить ЗВО долучитися до опитування щодо обізнаності про Open Science в Україні.

Захист магістрів

13 і 14 лютого 2020 року відбувся захист магістрів кафедри загальної медицини з курсом фізичної терапії.

Оголошення


Онлайн-семінар "Аналітика для початківців: методи дослідження"

Чули щось про «вибірки», «репрезентативності»,«кореляції» та «конотації», але не почуваєтесь впевнено на цьому ґрунті? Ми допоможемо. Прийшов час глибше розібратися, що ж таке методи дослідження.

Міжнародний фонд «Відродження» продовжує серію онлайн-семінарів для тих, хто цікавиться аналітикою. Семінар «Аналітика для початківців: методи дослідження» пройде 1 червня, з 14:00 до 17:00. Участь – безкоштовна.

Оголошення


Від Міністерства освіти і науки України

Лист та Аналітична записка Міністерства освіти і науки України про уникнення проблем і помилок у практиках забезпечення академічної доброчесності