Онлайн-семінар "Аналітика для початківців: методи дослідження"

Чули щось про "вибірки", "репрезентативності","кореляції" та "конотації", але не почуваєтесь впевнено на цьому ґрунті? Ми допоможемо. Прийшов час глибше розібратися, що ж таке методи дослідження.

Міжнародний фонд "Відродження" продовжує серію онлайн-семінарів для тих, хто цікавиться аналітикою. Семінар "Аналітика для початківців: методи дослідження" пройде 1 червня, з 14:00 до 17:00. Участь – безкоштовна.

Онлайн-семінар "Аналітика для початківців: методи дослідження" пройде в межах "Ініціативи з розвитку аналітичних центрів", яку виконує МФ "Відродження" за підтримки Посольства Швеції в Україні.

Під час онлайн-семінару ви навчитесь:

  • Впевненіше почуватися щодо термінології та застосування якісних та кількісних методів
  • Виявляти, існує чи не існує зв'язок між явищами - з позицій мудреної математики, але простими словами
  • Протидіяти провокаторам-пропагандистам, які вміють вводити в оману облудними графіками та лукавими цифрами.
  • Зрозумієте, що робити далі і як вчити статистику (навіть якщо ви не любили математику в школі і вважаєте себе гуманітарієм)
  • Визначати, коли потрібно застосувати якісну стратегію (спойлер: не все можна кількісно виміряти)

Хто навчатиме?

Максим Яковлєв – директор Школи політичної аналітики та доцент кафедри міжнародних відносин Національного університету "Києво-Могилянська академія", кандидат політичних наук, доцент, методолог і перекладач.

Катерина Зарембо – політична аналітикиня, викладачка, перекладачка. Фахівчиня з питань зовнішньої та безпекової політики та громадянського суспільства України. Асоційована аналітикиня Центру «Нова Європа», викладачка Національного університету "Києво-Могилянська академія".

Для кого цей семінар?

  • Для тих, хто вже почав займатися аналітикою;
  • Для тих, хто лише хоче спробувати себе в аналітиці;
  • Для тих, хто не планує бути аналітиком, але хоче краще розуміти світ і все, що в ньому відбувається.

Щоб приєднатися до онлайн-семінару, до 28.05 заповніть коротку форму. Разом із підтвердженням реєстрації ми надішлемо Вам лінк на семінар.

P.S. У попередньому семінарі онлайн брали участь понад 1000 учасників. Не пропустіть!

З повагою,

Команда "Ініціативи з розвитку аналітичних центрів"

МФ "Відродження"

Оголошення


Онлайн-семінар "Аналітика для початківців: методи дослідження"

Чули щось про «вибірки», «репрезентативності»,«кореляції» та «конотації», але не почуваєтесь впевнено на цьому ґрунті? Ми допоможемо. Прийшов час глибше розібратися, що ж таке методи дослідження.

Міжнародний фонд «Відродження» продовжує серію онлайн-семінарів для тих, хто цікавиться аналітикою. Семінар «Аналітика для початківців: методи дослідження» пройде 1 червня, з 14:00 до 17:00. Участь – безкоштовна.

Оголошення


Від Міністерства освіти і науки України

Лист та Аналітична записка Міністерства освіти і науки України про уникнення проблем і помилок у практиках забезпечення академічної доброчесності