Актуальні конференції


Міжнародна наукова інтернет-конференція "ТЕНДЕНЦІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ НАУКИ І ОСВІТИ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ" (Вип. 59) 29 травня 2020 р.
Запрошення на он-лайн зустріч з Білоруським державним університетом за участю Дніпропетровської Торгово-промислової палати
Запрошення на міжнародну конференцію в Японії та колективну монографію
Навчальні відеоматеріали "В допомогу авторам"
Черговий номер журналу "Virtus" (#44)
I Міжнародна науково-практична інтернет-конференція "Шляхи розвитку науки в сучасних кризових умовах"
Збірник наукових праць ХХ Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання, проблеми та перспективи розвитку гуманітарного знання у сучасному інформаційному просторі: національний та інтернаціональний аспекти»
Публікації у фаховому журналі "Україна. Здоров’я нації" - Інформаційний лист
Дистанційна Міжнародна міждисциплінарна науково-практична конференція "Visioner-2030: наукове передбачення" (29.05.2020)

Оголошення


Онлайн-семінар "Аналітика для початківців: методи дослідження"

Чули щось про «вибірки», «репрезентативності»,«кореляції» та «конотації», але не почуваєтесь впевнено на цьому ґрунті? Ми допоможемо. Прийшов час глибше розібратися, що ж таке методи дослідження.

Міжнародний фонд «Відродження» продовжує серію онлайн-семінарів для тих, хто цікавиться аналітикою. Семінар «Аналітика для початківців: методи дослідження» пройде 1 червня, з 14:00 до 17:00. Участь – безкоштовна.

Оголошення


Від Міністерства освіти і науки України

Лист та Аналітична записка Міністерства освіти і науки України про уникнення проблем і помилок у практиках забезпечення академічної доброчесності