ХVІІ Міжнародна науково-практична конференція „Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору”

З А П Р О Ш У Є М О В А С
до участі у ХVІІ-й Міжнародній науково-практичній конференції

„Вища освіта України у контексті інтеграції
 до європейського освітнього простору”

яка відбудеться 8-10 грудня 2022 року в м. Київ (Україна) та м. Краків (Польща)

Напрями роботи конференції:

Освіта в умовах війни та сучасних геополітичних викликів Болонський процес і перспективи розвитку освіти в Україні, Європі та світі Моніторинг та управління якістю освіти: засоби та технології Новітні засоби навчання і виховання: проблеми впровадження та стандартизації Сучасний освітній менеджмент: економічні та організаційні засоби реалізації в Україні, Європі, світі Психологічні, педагогічні та організаційні умови запровадження європейських стандартів вищої освіти Філософія та психологія освіти Послідовність середньої та вищої освіти як загальноєвропейський стандарт Освіта в умовах пандемії: виклики сьогодення
У роботі конференції візьмуть участь фахівці з України, Польщі, Канади, США, Італії, Ізраїлю, Німеччини.
Спеціальні гості – експерти Європейської комісії з питань освіти і культури, представники міжнародних освітніх програм.

Традиційно у Програмі Конференції:

НАВЧАЛЬНО ДЕМОНСТРАЦІЙНА СЕСІЯ «Інноваційні методи викладання, навчання, менеджменту: новітні світові практики» (з правом отримання Сертифікату про підвищення кваліфікації (окремий Інфолист))
ТРЕНІНГ-МАРАФОН «Навчання – Якість — Моніторинг», що презентуватиме всі сучасні напрями тренінгової та коучингової практики для освітян (Сертифікат участі/навичок (окремий Інфолист))
МІЖНАРОДНЕ СТАЖУВАННЯ та ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФЙІКАЦІЇ (м. Краків, Польща) — Сертифікат про міжнародне стажування та підвищення кваліфікації (окремий Інфолист))

Формати проведення ON-LINE та OFF-LINE (за безпечних умов)):
Chamber Plaza (Конгрес-хол Grand Hall, м. Київ, Україна)
City Congress Center (м. Краків, Польща))
Початок роботи: 10-00 Початок реєстрації: 9-00
За матеріалами конференції планується підготовка та видання 2-х збірників наукових праць: І — вітчизняного ФАХОВОГО наукового видання з педагогічних, психологічних та філософських наук, включеного до реєстру фахових видань МОН (ВАК, ДАК) України, а також ІІ – МІЖНАРОДНОГО періодичного видання, включеного до науко-метричних баз Index Copernicus International, GoogleAcademy, BazHum, Biblioteka Narodova (Polska); нострифікація в SCOPUS та WS. Заявки на участь і тексти статей, включаючи авторську довідку та анотацію (із зазначенням ключових слів, а також назви статті, ПІБ та авторських даних) українською, англійською та польською мовами, оформлені відповідно до вимог ВАК (ДАК) України, прохання надсилати за адресою psytoday@ukr.net до 20 листопада 2022 р. включно – зазначивши, до якого збірника (вітчизняного чи міжнародного) подається стаття. Список використаних джерел подається в оригіналі та транслітерацією. Всі матеріали проходять попереднє рецензування – за наукометричним стандартом. Параметри сторінки: верхнє, нижнє, праве поля – по 2 см.; ліве поле – 3 см; шрифт Times New Roman, 14-й кегль, міжрядковий інтервал – 1,5. Мінімальна кількість сторінок – 10 (вітчизняне) та 12 (міжнародне). Вартість публікації статті визначається з розрахунку 65 грн. за сторінку (вітчизняне видання) та 85 грн. за сторінку (міжнародне видання). Редагування/переклад текстів англійською та польською мовами сплачується додаткового (за потребою). DOI – 55 грн. Окремо сплачується вартість друкованого примірника міжнародного видання (20 євро – в гривнях у перерахунку за курсом Нацбанку на момент оплати). Всі матеріали проходять попереднє рецензування; автори матимуть можливість доопрацювання поданих матеріалів. Авторська довідка: ПІБ, науковий ступінь, учене звання, посада, місце роботи (повна назва установи, місто), телефони, контактна адреса, е-mail. Робочі мови форуму та публікацій: українська, англійська, російська, польська. Матеріали з технічним/електронним перекладом не приймаються.
Збірник матеріалів (комплект чи відповідний том) можна буде отримати/придбати під час реєстрації або упродовж Конференції. Також збірник можна отримати Укрпоштою, підтвердивши згоду на сплату поштових послуг.

Просимо учасників всіх заходів форуму зареєструватись за посиланнями:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdOdIlEw9wS8j96-v1mFWBlHiN4Q6p1vjMU83nFTwtqrZ0MNg/viewform
Просимо до 20 листопада 2022 року підтвердити приїзд та потребу в забезпеченні проживання ((за можливості участі OFF-LINE).

Організаційний внесок участі у конференційних заходах 550 грн. та сплату за вартість статті (відповідно до кількості сторінок) просимо перерахувати на рахунок: UA723510050000026006037494701 в ПАТ „УКРСИББАНК” м. Київ, МФО 351005, код ЄДРПОУ – 33498600, МЕА «Консалтинг і Тренінг» (призначення платежу: організація і проведення нау­ко­­­вої конференції). Обов’язковим є надсилання квитанції про сплату (сканована копія) разом із текстом статті чи заявкою на участь.

Інформація (організаційна допомога, консультації): (044) 360-86-22, (067) 196-28-14

Далі