Стипендії GFPS

Стипендії у Польщі

GFPS-Polska проводить набір на стипендії для осіб з українським громадянством, що мають статус студента в Україні або у Польщі.

Наші програми націлені на студентів, а також докторантів та асистентів усіх спеціальностей.

Термін подачі документів на стипендію до польського університету — до 31 жовтня 2022 року.

Актуальну інформацію щодо стипендій, детальну інформацію на тему вимог, а також процесу рекрутації на стипендії до Польщі можна знайти на сайті організації:
https://www.gfps.pl/info-ua/
на нашій сторінці у фейсбуці:
https://www.facebook.com/gfps.org
та інстаграмі
https://www.instagram.com/gfps_org/
.

*Стипендії у Німеччині*

GFPS e.V. проводить набір на стипендії для осіб з українським громадянством, що мають статус студента в Україні або у Німеччині.

*Термін подачі документів на стипендію до німецького університету — до 28 жовтня 2022 року.*

Актуальну інформацію щодо стипендій, детальну інформацію на тему вимог, а також процесу рекрутації на стипендії до Німеччини можна знайти на сайті організації
https://www.gfps.org/uk/stipendien/deutschland-studium/ukraine/
на нашій сторінці у фейсбуці
https://www.facebook.com/gfps.org
та інстаграмі
https://www.instagram.com/gfps_org/

Одною з вимог організацій GFPS-Polska і GFPS e.V. – це праця над власним науковим проєктом на самостійно вибрану тему. Проєкт може мати форму реферату, експерименту, дослідження і тд. Вітається також посилання на свою дисертацію: бакалаврську, інженерну, магістерську, докторську.

Будемо вдячні за передачу інформації студентам Вашого університету, або за публікацію інформації у Ваших соціальних мережах. Кінцевий термін подачі заявок – 31 жовтня 2022 року. Питання щодо програми просимо надсилати на електронну адресу stypendia@gfps.pl  / ukraine@gfps.org.

Про організацію GFPS

GFPS – це студентська організація, заснована в 1994 році. Її ціллю — є підтримка науки, співробітництва та студентського і наукового обміну між Польщею, Німеччиною, Чехією та Україною. Кошти на організовані нами заходи та стипендії отримуємо від Фундації польсько-німецької співпраці (FWPN) та польсько-німецької співпраці молоді (PNWM).

З повагою,
Організація GFPS

Далі