Підвищення кваліфікації з цифрових трансформацій в освіті, культурі та мистецтві

Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у всеукраїнському науково-педагогічному підвищенні кваліфікації «Цифрові трансформації в освіті, культурі та мистецтві: нові можливості й досвід», яке відбудеться 12 вересня – 23 жовтня 2022 року.

До участі у всеукраїнському науково-педагогічному підвищенні кваліфікації запрошуються науково-педагогічні співробітники закладів вищої освіти, наукові співробітники наукових установ, практичні працівники, бібліотекарі, докторанти, аспіранти, студенти та всі охочі, хто цікавиться питаннями цифрових трансформацій в освіті, культурі та мистецтві.

Навчальне навантаження становить 6 кредитів ECTS (180 годин) і розподіляється по 6 годин кожен день протягом 6 робочих тижнів.

У межах заходу передбачено проведення трьох онлайн-лекцій на платформі ZOOM.

22 вересня лекція на тему «Диджиталізаційна трансформація культурної сфери в Європі та Україні (на прикладі бібліотек)». Спікер – Можгін Віктор.

«Сьогодні бібліотеки – це не просто місце накопичення, зберігання та позичання книжок, насамперед це місце культурного розвитку спільноти. Саме тому пізнання процесу диджиталізації бібліотечних систем у різних країнах становить велику наукову цінність. З перспективи України, котра нещодавно отримала статус країни – кандидата на членство в Європейському Союзі, аналіз бібліотечних систем Данії, Німеччини та насамперед Польщі є цінним внеском у майбутній розвиток не тільки культурної сфери, а й країни загалом»

28 вересня лекція на тему «Нові цифрові інструменти для ефективної викладацької та наукової діяльності». Спікер – Русаков Сергій.

«Ми уважно розглянемо сучасні цифрові інструменти, які, змінюючи інформаційний дизайн ваших напрацювань, підвищать продуктивність. Під час лекції будуть розкриті можливості програм Trello, Evernote та Notion для підготовки й проведення занять із культурології, філософії, історії та інших галузей. Водночас сформуємо нові навички роботи з програмами Ulysses та Scrivener для підготовки наукових публікацій. Це не просто інструменти, а стиль мислення викладачів і науковців ХХІ століття, які відкриті для нового досвіду»

4 жовтня лекція на тему «Диджиталізація та збереження культурної спадщини». Спікерка – Рудюк Юлія.

«Поговоримо про кращі практики використання цифрових технологій у музеях України та світу. Особливу увагу звернемо на доповнену та віртуальну реальність під час реалізації проєктів у сфері культури, наведемо ключові ідеї та приклади»

Посилання на онлайн-лекції будуть надіслані всім учасникам після сплати за участь.
Онлайн-лекції будуть збережені.

Кожен учасник підвищення кваліфікації отримає сертифікат та збірник тез науково-методичних доповідей у друкованій формі.

Порядок реєстрації
Учасникам необхідно до 9 вересня 2022 року (включно):
1) заповнити заявку;
2) надіслати відскановану копію квитанції про сплату організаційного внеску (координатор направить вам реквізити після того, як Ви заповните заявку) на електронну адресу advanced_training@cuesc.org.ua.

Зверніть, будь ласка, увагу!
З 12 вересня по 23 жовтня (включно), упродовж підвищення кваліфікації, учасники надсилають на електронну адресу тези науково-методичної доповіді.
Тема листа: Підвищення кваліфікації в НПУ ім. М.П. Драгоманова.

Більш детальну інформацію про захід Ви можете переглянути в додатку до цього повідомлення та на сайті.
Завантажити додаток

Центр українсько-європейського наукового співробітництва
Контактна особа: Лящова Анастасія Олександрівна –
координаторка всеукраїнського науково-педагогічного
підвищення кваліфікації

Контактний телефон: + 38 (095) 653 40 42
Електронна сторінка: www.cuesc.org.ua
Електронна адреса: advanced_training@cuesc.org.ua

Далі