Кулик Ельвіра Едуардівна

Завідувач навчально-діагностичної лабораторії кафедри загальної медицини з курсом фізичної терапії Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

Вступила до Кримського медичного училища, яке закінчила в 1999 році (спеціальність «Лабораторна діагностика», кваліфікація – фельдшер – лаборант).

З 2000 року по 2004 рік навчалась в Таврійському національному університеті імені В.І. Вернадського, де отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Фізична реабілітація» та здобула кваліфікацію спеціаліста з фізичної реабілітації.

Працювала: лаборантом (медицина) в Республіканському дитячому санаторії (м. Євпаторія); з 2004 року по 2005 рік – лаборант (медицина) в КЗ «Обласний шкірно-венерологічний диспансер» ДОР; з 2005 року по 2014 рік лаборант (медицина) в КЗ «Обласна клінічна лікарня імені Мечникова» ДОР. З 2014 року прийнята на посаду завідувача навчально-діагностичної лабораторії кафедри загальної медицини з курсом фізичної терапії ДНУ, де працює по теперішній час.

Пройшла курси спеціалізації з клінічної біохімії на базі Донецького національного медичного університету імені Горького (Краматорськ) – ФПО, 2016 р., сертифікат №1075с, спеціаліста зі спеціальності «Клінічна біохімія»; в Центрі післядипломної освіти ДНУ, стажування на кафедрі фізіології людини та тварин. Довідка (наказ №89-400-247 від 02.02.2016 р.).

Постійно приймає участь в організації та проведені:

1) сумісно з Дніпропетровським регіональним осередком Всеукраїнської Асоціації клінічної хімії і лабораторної медицини (ВАКХЛМ) Регіональних науково-практичні конференцій з питань сучасної лабораторної діагностики та клінічної біохімії – відповідний секретар;

2) постійно діючих курсів на базі Навчально-методичного центру післядипломної освіти та підвищення кваліфікації для лікарів – лаборантів та біологів КДЛ ЛПЗ та молодших медичних та фармацевтичних спеціалістів закладів охорони здоров’я.

Далі